Pogotowie hydrauliczne - usuwanie awarii

Nagła awaria hydrauliczna może zaskoczyć każdego o każdej porze w dzień lub w nocy. Bardzo często so to usterki typu zapchana wybijająca kanalizacja, nieszczelna instalacja wodno-kanalizacyjna lub uszkodzona rura wodociągowa.

W przypadku awarii ważne jest, aby zareagować tak szybko, jak to możliwe, aby ograniczyć uszkodzenia spowodowane przez wylewającą się wodę czy ścieki.

Jeżeli mamy problem żeby samemu opanować sytuację warto  mieć pod ręką numer na pogotowie hydrauliczne  które szybko naprawi instalację wodno-kanalizacyjną,grzewczą lub gazową.W naszej firmie usuwamy awarie hydrauliczne z prędkością błyskawicy.

Pogotowie wod-kan

Szybkie naprawy hydrauliczne dla klientów prywatnych i komercyjnych jeżeli nie jesteśmy na innej awarii to zapewniamy przyjazd na miejsce w ciągu jednej godziny od przyjęcia zgłoszenia,

Hydraulik z uprawnieniami

Zamawiając usługi hydrauliczne w naszej firmie masz gwarancję że prace zostaną wykonane profesjonalnie przez doświadczonych hydraulików z uprawnieniami .

Profesjonalne narzędzia

Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny sprzęt który jest niezbędny do szybkiego usuwania każdego typu awarii instalacji hydraulicznej zewnętrznej oraz wewnętrznej.

Usuwanie wycieków

Usuwamy wycieki z instalacji wodociągowej - centralnego ogrzewania - kanalizacji - gazu.Uszczelnianie rur - wymiana uszkodzonych części

Naprawy hydrauliczne

Pytania i odpowiedzi

Zazwyczaj jesteśmy na miejscu awarii w ciągu godziny lub szybciej – jednak w przypadku trudnej sytuacji na drogach lub kiedy jesteśmy u innego klienta ten czas może się wydłużyć .

Tak usuwamy wycieki w instalacjach gazowych – po naprawie otrzymają państwo protokół z próby szczelności instalacji gazowej.

Tak zajmujemy się serwisem i naprawą spłuczek podtynkowych Geberit – Grohe – Schwab – Valsir – Tece – Siamp – Mepa – Sanit – Jika – Roca
.