Wykrywanie rur w ziemi woj. Pomorskie

Oferujemy usługę namierzania zakopanych rur pod ziemią, wykorzystujemy specjalistyczne lokalizatory oraz nadajniki do odnajdywania ukrytych instalacji.Wykorzystujemy różne metody określania położenia rurociągu w zależności od materiału z którego wykonane są rury.

Wykorzystując nowoczesną technikę jesteśmy w stanie ustalić dokładną głębokości rur oraz ich przebieg pod ziemią przed rozpoczęciem kopania.

Szybka diagnoza

Lokalizator w połączeniu z kamerą inspekcyjną pozwoli na szybkie i dokładne ustalenie miejsca uszkodzenia rury i naprawę punktową bez konieczności wymiany całego odcinka.

Lokalizacja trasy rur

Jeżeli nie wiesz jak przebiega rurociąg na twojej posesji - nie wiesz gdzie kopać aby podłączyć się do kanalizacji , potrzebujesz odnaleźć zakopany trójnik - przyłącze - studzienkę .

Oszczędność

Wykrywanie rur pod ziemią metodą radiową to duża oszczędność czasu i pieniędzy ,nie ma potrzeby szukania na chybił - trafił oraz kucia i kopania aby znaleźć rurę.

Gwarancja

Nowoczesny sprzęt którego używamy do odnajdywania zakopanych rur jest bardzo precyzyjny dokładny.Ustalamy położenie z dokładnością do kilkunastu centymetrów .

Lokalizacja instalacji

Oferujemy usługi detekcji i odnajdywania następujących  instalacji pod ziemią .

Profesjonalna diagnostyka kanalizacji

Jeżeli masz ciągłe awarie być może przyczyną jest uszkodzona rura kanalizacyjna lub wada montażowa.Nasz serwis kanalizacji dokładnie zdiagnozuje gdzie leży problem.
Do odnajdywania rur i kanałów wykorzystujemy nadajnik radiowy 512hz który wprowadzamy do rurociągu.Sygnał z nadajnika zostaje odebrany przez lokalizator co pozwala na określenie miejsca w którym znajduje się sonda.
Tak jest to możliwe jeżeli rura wodociągowa jest wykonana ze stali – zakładamy specjalną klamrę indukcyjną która emituje sygnał pozwalający odnaleźć rurociąg.

Cenę lokalizacji instalacji ustalamy indywidualnie po określeniu wielkości instalacji i głębokości na jakiej się znajdują. Z nami zawsze się dogadasz 🙂

.